Dodany: 2010-12-02 13:18:41

Jakie są kategorie prawa jazdyKursy na prawo jazdy toruń mogą być organizowane tylko i wyłącznie przez uprawnione do tego szkoły nauki jazdy. Oprócz tego, kurs na prawo jazdy lublin powinien prowadzić profesjonalny i doświadczony instruktor, który posiada odpowiednie do tego uprawnienia. Prawo jazdy lublin jest dokumentem, który umożliwia jego posiadaczowi samodzielne prowadzenie pojazdu silnikowego.

 

Taka osoba staje się pełnoprawnych i aktywnym członkiem ruchu drogowego. Ze względu na możliwość stwarzania niebezpieczeństwa kursy muszą być przeprowadzone rzetelnie i solidnie, a umiejętności przyszłego kierowcy są dodatkowo sprawdzane w WORD podczas egzaminu na prawo jazdy. Istnieje kilkanaście różnych kategorii na prawo jazdy, dlatego każdy kurs i egzamin jest od nich zależny.

 

W przypadku motocykli wymagany wiek to 16 lat, jest to kategoria A. W przypadku kategorii B1, B2, czyli samochodów osobowych z przyczepką i bez jest to 18 lat. W przypadku autobusów i ciężarówek 21 lat. Podział na kategorie zależy od masy danego pojazdu. Im ona większa i im większe zagrożenie stwarza dla innych, tym wymagany wiek jest wyższy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie są kategorie prawa jazdy
Nick: