Dodany: 2010-12-02 12:49:09

Przygotowanie samochodu do nauki jazdyKurs prawa jazdy toruń przechodzi każdy, kto chce starać się o uzyskanie prawa jazdy.  To właśnie kurs prawa jazdy toruń jest kluczem do tego, aby pozytywnie zdać egzamin teoretyczny i praktyczny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

 

Aby ukończyć kurs prawa jazdy toruń i zdać egzamin wewnętrzny w szkole jazdy trzeba przejść część teoretyczną i praktyczną. Na część teoretyczną składają się testy multimedialne. Natomiast część praktyczna to jazda na placu manewrowym i jazda po mieście. Do takiej jazdy stosuje się specjalnie przygotowane w tym celu samochody. W Polsce, w kategorii samochodów osobowych są to najczęściej fiaty punto, które można rozpoznać po zamontowanym na dachu znaku z białą, drukowaną literą L na niebieskim tle.

 

W przypadku innych kategorii są to samochody ciężarowe i motocykle. Oprócz oznaczenia, w takim samochodzie zawsze znajduje się instruktor, który nadzoruje jazdę po mieście. To właśnie dzięki jego obecności nie dochodzi do wypadków czy kolizji. Instruktor, siedzący po stronie pasażera ma po swojej stronie pedały gazu, sprzęgła i hamulca. Dzięki temu w razie niebezpieczeństwa może zawsze szybko zareagować..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przygotowanie samochodu do nauki jazdy
Nick: