Dodany: 2010-12-02 12:43:56

Jakie są opłaty za kursNauka jazdy poznań to wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Bardzo często nauka jazdy toruń jest finansowana przez rodziców, w szczególności, kiedy kursant ukończył 18 lat i zapisał się na kurs prawa jazdy, a nie posiada własnego źródła dochodu.

 

Często jednak rodziców nie stać na to, aby sfinansować dziecku kurs na prawo jazdy. Dlatego większość z nich decyduje się odłożyć kurs, aż zdobędzie wymaganą ilość pieniędzy. Nauka jazdy lublin składa się z części teoretycznej, na której prezentowane są multimedialne wykłady oraz testy, rozwiązywane przez kursanta oraz z części praktycznej. Ta z kolei składa się z jazdy po mieście i placu manewrowym. Ceny za kurs na prawo jazdy wahają się od 800 do 1200 złotych.

 

Trzeba jednak pamiętać, że to cena tylko i wyłącznie za kurs. Do tego dochodzi opłata za badania lekarskie, w wysokości ok. 100 złotych oraz opłata za egzamin państwowy na prawo jazdy, ok. 120 zł. W cenie kursu znajdują się tylko wykłady i jazda. Dodatkowo kursant otrzymuje materiały do nauki w domu, są to poradniki i testy w formie multimedialnej. W wielu szkołach jazdy można skorzystać z atrakcyjnych promocji i bonusów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie są opłaty za kurs
Nick: