Dodany: 2010-12-02 12:42:20

Po co są badania lekarskie przed kursemNauka jazdy toruń ma przygotować wszystkie uczestniczące w niej osoby  do ukończenia państwowego egzaminu na prawo jazdy.

 

To właśnie nauka jazdy poznań jest podstawowym i najważniejszym elementem, który stanowi o przyznaniu prawa jazdy, ponieważ nauka jazdy lublin to czas, w którym kursant poznaje wiedzę teoretyczną dotyczącą przepisów drogowych oraz uczy się ich wykorzystywania i stosowania w praktyce. Aby nauka jazdy była nie tylko skuteczna i owocna kursant musi być do nie dobrze przygotowany. Przede wszystkim, aby zapisać się na kurs prawa jazdy musi mieć ukończony wymagany w ustawie wiek dla danej kategorii. Przykładowo, dla samochodów osobowych wiek ten wynosi 18 lat. Drugim etapem jest przedstawienie zaświadczenia lekarskiego.

 

Jest ono dowodem na brak jakichkolwiek przeciwwskazań fizycznych i psychicznych do prowadzenia pojazdu. Przed rozpoczęciem kursu każda szkoła musi wymagać dostarczenia takiego dokumentu. Inaczej kursant nie zostanie zapisany i dopuszczony do prowadzenia pojazdu. Zaświadczenie jest gwarancją, że osoba, która będzie się uczyła prowadzić pojazd silnikowy jest osobą przystosowaną do życia społecznego i respektuje podstawowe jego zasady..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Po co są badania lekarskie przed kursem
Nick: